Monitoring i urządzenia CCTV

Prowadź obserwację w czasie rzeczywistym

Jeszcze stosunkowo niedawno monitoring kojarzył się nam głównie ze sklepami, bankami, placówkami handlowymi. W dzisiejszych czasach każdy właściciel nieruchomości może pozwolić sobie na montaż monitoringu, który będzie gwarancją bezpieczeństwa!

Urządzenia CCTV są dobrym wyborem, jeśli zależy nam na zwiększeniu skuteczności instalacji alarmowej. Zdarza się, że alarm zostaje wzbudzony całkowicie przez przypadek. Posiadając monitoring na posesji, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie sprawdzić, czy zagrożenie i obawy są zasadne.

Co oferują nasze zestawy monitoringowe?

W przypadku niewielkich gospodarstw domowych nie ma konieczności przeprowadzania montażu rozbudowanego zestawu urządzeń CCTV. Monitoring nie musi być wcale drogi. Jeśli chcesz się o tym przekonać, to zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu!

Co możemy zaoferować?
  • Rejestracja materiału wideo 24/h na dobę
  • Podgląd z kamer na żywo
  • Rozbudowana aplikacja mobilna
  • Funkcja rozpoznawania twarzy
  • Zapis materiały w chmurze
  • Rejestracja na dysku twardym urządzenia
  • Kamery odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne
Obserwuj z każdego miejsca na ziemi

Użytkownik dzięki naszym urządzeniom CCTV może prowadzić obserwacje z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Wystarczy zalogować się na dedykowanej platformie, aby uruchomić widok z kamer. Oglądaj na komputerach, tabletach i telefonach komórkowych.

Ogromny wybór kamer

Kompletny zestaw monitoringu wymaga odpowiednich kamer. Ilość dostępnych kamer na rynku jest ogromna. Różnią się one nie tylko wyglądem ale również zapotrzebowaniem na prąd, sposobem montażu, rodzajem przewodów przyłączeniowych, a także jakością rejestrowanego materiału wideo. Przede wszystkim należy wybrać takie kamery, które są w stanie rejestrować wyraźny obraz w nocy, oraz posiadają spory zasięg widzenia.

Kontaktując się z nami możesz liczyć na fachową poradę. Dobierzemy sprzęt, który w pełni spełni Twoje wymagania!