System kontroli dostępu

Zabezpieczenia, które gwarantują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Oferowany przez nas system sprawi, że nikt niepowołany nie dostanie się do wnętrza Twojego domu. Za pomocą wykorzystywanej przez nas technologii możesz kontrolować wejścia i wyjścia w czasie rzeczywistym. Łatwość obsługi jest ogromną zaletą naszego systemu. Za każdym razem, gdy ktoś otworzy zabezpieczony zamek, uprawniony użytkownik otrzyma o tym zdarzeniu natychmiastową informację.

Przypisz do każdego użytkownika brelok, który będzie kluczem dostępu. Jego posiadacze będą mogli dostać się do zabezpieczonych systemem wnętrz. Dzięki identyfikacji użytkownika wiadomo kto i kiedy korzystał z danego przejścia. Świetny wybór m.in. dla rodziców, którzy chcą wiedzieć, czy ich pociecha dotarła ze szkoły do domu.

Wygoda użytkowania

Identyfikacja użytkowników, powiadomienia o wejściu i wyjściu z domu/pomieszczenia. Korzystaj z tego jak chcesz i kiedy tylko chcesz. Korzystaj z systemu za pomocą:

  • Mobilnej aplikacji
  • Breloka do kluczy
  • Karty magnetycznej
  • Biometrycznego czytnika linii papilarnych
  • Standardowego kodu PIN

Nie wiesz na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami, a dobierzemy elementy systemu tak, aby w pełni spełniły Twoje oczekiwania. Sprawimy, że będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Rozszerz system o dodatkowe akcesoria

Nie musisz od razu decydować się na wszystkie elementy systemu. Rozpocznij swoją przygodę z bezpiecznym i kontrolowanym dostępem od aplikacji mobilnej i breloka. Z czasem możesz rozbudować system o dodatkowe karty, czy czytnik linii papilarnych. Dzięki temu większa ilość osób zyska dostęp do zabezpieczonych przejść.