Automatyzacja przejść i bram

Wygodne korzystanie z bram wjazdowych i garażowych

Dzięki najnowocześniejszej technologii możliwe jest komfortowe i całkowicie zautomatyzowane korzystanie z bram znajdujących się na posesji. Użytkownik może w sposób zdalny komunikować się z bramami i je kontrolować. Jest to szczególnie wygodne w przypadku, gdy nie ma nas w pobliżu domu, a chcemy wpuścić kogoś na naszą posesję.

Nasz system może funkcjonować bez aktywności użytkownika. Gdy w pobliżu bramy pojawi się samochód jednego
z domowników, system natychmiast wykryje jego obecność i otworzy bramę wjazdową.

Automatyzacja przejść i bram to wiele korzyści, z których nie warto rezygnować. Oprócz komfortowego korzystania z bram i wejść, system ten ma jeszcze inne zalety.

Zalety, o których musisz wiedzieć!

Jeśli w pobliżu wejścia do nieruchomości pojawi się nieznana osoba, która nie jest jednym z domowników, to natychmiast zostanie to wykryte. Mieszkańcy zostaną powiadomi o zaistniałej sytuacji.

Dostęp do nieruchomości jest więc w pełni kontrolowany. Możesz być pewny, że Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

Dostęp tylko dla uprawnionych

Podczas Twojej nieobecności dziecko zaprasza znajomych do domu? Zadbaj o swoją prywatność. Zablokuj dostęp do wybranych pomieszczeń. Jeśli system nie będzie mógł kogoś rozpoznać, to nie otworzy mu drzwi lub bramy.

Nasz system świetnie sprawdza się również w przedsiębiorstwach, gdzie liczy się kontrola i bezpieczeństwo dostępu do pilnie strzeżonych danych. Sprawdź nas, oferujemy przyszłościowe rozwiązania, które na pewno Cię nie zawiodą!