Automatyka domowa

System alarmowy to prawdziwe centrum dowodzenia!

Pomożemy Ci wykorzystać wszystkie możliwości oferowanych przez nas systemów alarmowych. Nie muszą one służyć tylko i wyłącznie do ochrony posesji i znajdującej się na niej nieruchomości. Z powodzeniem można wykorzystać je do innych celów, aby wykonywane przez mieszkańców codzienne czynności stały się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Wykorzystując swojego smartphone możemy przede wszystkim uruchamiać i deaktywować czuwanie alarmu. Warto jednak mieć świadomość tego, że ta sama aplikacja może służyć do kontrolowania wejść, otwierania bram wjazdowych i garażowych, a także do sprawdzania, czy przypadkiem ktoś nie znajduje się w pomieszczeniu, do którego nie powinien mieć dostępu.

Możliwości nowoczesnych centrali alarmowych

Sprawdź jak wiele jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Możesz mieć pełną kontrolę całkowicie zdalnie, wystarczy jedno kliknięcie i będziesz mieć pod kontrolą:

  • Otwieranie/zamykanie bramy wjazdowej na posesję,
  • Otwieranie/zamykanie bramy garażowej
  • Otwieranie/zamykanie rolet okiennych
  • Sterowanie oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz
  • Bieżący monitoring czujek wody, gazu, dymu itp.
  • Kontrola temperatury w pomieszczeniach
Akcesoria, którymi również warto się zainteresować

Posiadamy w ofercie szereg akcesoriów, które sprawią, że przebywanie w domu będzie znacznie przyjemniejsze. Kontroluj temperaturę w pomieszczeniach, sprawdzaj temperaturę na zewnątrz. Możesz również zdalnie sprawdzić kto próbuje się z Tobą skontaktować i w danej chwili korzysta z domofonu.

Oferowana przez nas automatyka domowa daje sporo możliwości. Ciągle rozwijamy naszą ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.