Stały Nadzór (24/7)

Stały Nadzór (24/7)

Systemy Kontroli Dostępu

Systemy Kontroli Dostępu

Automatyzacja Przejść i Bram

Automatyzacja Bram

Rozpoznawanie Sygnałów

Systemy Alarmowe

Systemy Alarmowe

Systemy Alarmowe

Automatyka Domowa

Automatyka Domowa

Monitoring

Urządzenia CCTV

Sieciowe Nagrywanie Wideo (NVR)

Nagrywanie Sieciowe

Wideodomofony

Wideodomofony

Systemy Alarmowe

Dzisiejsze systemy alarmowe oferują funkcje, o których do niedawna nawet nie śniliśmy. Śmiało można powiedzieć, że alarm to nie tylko czujki ruchu, z którymi tego typu systemy były dotychczas głównie kojarzone. Jest to także ochrona przed ogniem, zalaniem wodą, gazami, a także sporo innych możliwości. Twój alarm może naprawdę wiele, o ile skorzystasz z nowoczesnych centrali znajdujących się w naszej ofercie.

Kontrola z dowolnego miejsca na świecie

Zapomniałeś uzbroić alarm? Nie przejmuj się. Każdego dnia tysiące osób wychodzi z domu w pośpiechu, nie wykonując tej czynności. Dzięki nam możesz dokonać tego całkowicie zdalnie! Magia? Potrafimy znacznie więcej.

Chcesz otwierać zdalnie bramę wjazdową lub garażową? A może spóźniłeś się, a goście czekają pod drzwiami? Możesz rozbroić alarm i wpuścić ich do środka. Z nami jest to jak najbardziej możliwe. Wszystkimi funkcjami będziesz zarządzać wprost ze swojej komórki bądź tabletu.

Zamów Teraz

Dzięki dedykowanej aplikacji dostępnej na urządzeniach mobilnych będziesz na bieżąco informowany o wszelkich zdarzeniach, które dotyczą twojego systemu alarmowego.

Sprawdź, czy któryś z domowników nie przebywa w pomieszczeniu, do którego nie powinien mieć dostępu. Wystarczy kilka kliknięć i na ekranie smartphona pojawi się informacja o aktywności czujki w danym miejscu. Funkcja dostępna także wtedy, gdy alarm nie jest uzbrojony. Dzięki nam masz wszystko pod kontrolą!

Bieżący pogląd na to co dzieje się w pobliżu twojego domu.

System alarmowy to tylko początek. Rozszerz ochronę o monitoring swojej posesji.

Dla osób poszukujących naprawdę skutecznej ochrony zalecany jest montaż systemu alarmowego wraz z monitoringiem nieruchomości i jej najbliższej okolicy.

Decydując się na montaż kamer użytkownik ma możliwość obserwowania tego co dzieje się na jego posesji.
Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko zapisują setki godzin materiału video i podglądu na żywo. Technologia którą dysponujemy umożliwia ustawienie stref alarmowania z kamer, a także analitykę obrazu pod kątem detekcji twarzy, ognia, dymu, tablic rejestracyjnych i twarzy. Z nami Twoje bezpieczeństwo rośnie w siłę.

Nasi Partnerzy